Atv čtyřkolky

Napsal Ctyrkolky.bloger.cz (») v neděli 24. 6. 2012 v kategorii atv čtyřkolky, přečteno: 2809×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlinectyrkolky.jpg

Oslovuje Vás vysoká rychlost a adrenalin napumpovaný do krve? Chcete třeba nízkoprofilové pneu, nadstandarní doplňky a vůbec prostě luxus? Chcete čtyřkolku, která se na silnici bude bezpečně a skvěle ovládat? Máte rádi skutečně nadstandardní, pořádnou výbavu? Máme jisté řešení, zaručeně existuje čtyřkolka, která Vám přinese očekávaný kvalitní zážitek a pohodlí, které jste si tolik přáli. 

Silniční čtyřkolky s luxusními koly

Vaším řešením by tedy mohla být skutečně levná čtyřkolka Lagos 250ccm, která na první pohled vypadá opravdu z vyššího segmentu. Již od základní výbavy naleznete alu kola o velikosti 14 palců, s touto čtyřkolkou dosáhnete rychlosti až 90 km/h. Precizní provedení čtyřkolky s manuální převodovkou vám zaručí ten správný požitek z jízdy, protože máte na svých alu kolech obuty nízkoprofilové gumy. Projeďte se tak, že na to už těžko nezapomenete. Silniční čtyřkolky Lagos, jsou vysoce spolehlivé, jsou to stroje na denní užití. 

Profesionální čtyřkolky s vysokým obsahem

A že Raději si zajezdíte v drsném terénu a pole vám nestačí? Tedy pokud hledáte profesionální čtyřkolku, máme zde řešení. Čtyřkolka Combat Linhai motor 550 EFI je bezesporu profesionální stroj do opravdu těžkého terénu. Ve svém segmentu patří mezi nejspolehlivější. Neskutečně razantní zrychlení spolu s redukcí na offroad jsou tím, co takové profesionální čtyřkolky nabídnou proti konkurenci. Parádní ježdění na tomto stroji se vyrovná jízdě na mnohem dražších čtyřkolkách, kdo vyzkoušel, může jen potvrdit.

Pracovní čtyřkolky atv

Ještě stále jste si nevybrali? Asi teď potřebujete pracovní čtyřkolku, která dokáže svážet dřevo z lesa a je potřeba na práci. I pracovní čtyřkolky máme dostupné skladem. Nyní se zastavíme u čtyřkolky Atv Farm 250 manuál, která Vás jistojistě nadchne. Po každičké náročné práci si můžete zajet na rekreační projížďku. Není žádný problém se svézt i rychleji, a to rychlostí až 80 kilometrů za hodinu.  Zajedete si např. do oblíbeného blízkého obchodu nakoupit, protože přece máte homologaci na silniční provoz.

Všechny atv čtyřkolky jsou v dnešní době velmi dostupné, není třeba váhat a je možné začít užívat si slunné počasí na projížďkách již zítra!


Komentování tohoto článku je vypnuto.