Čtyřkolky přijíždějí

Napsal Ctyrkolky.bloger.cz (») v neděli 24. 2. 2013 v kategorii čtyřkolky obecně, přečteno: 2339×

Nová sezóna čtyřkolkářská sezóna začíná pomalu tlouct na dveře.

Připravujete se na příchod jara a na novou sezónu, která začne co nevidět? Že ne?? Je nejvyšší čas začít!

Pokud chcete vyměnit starší model za novější, měli byste začít brousit po oborových fórech a jiných diskuzích. Vyhledat tipy na nové čtyřkolky. Případně se snažit chytit nějaký lepší kousek z bazaru či motoinzerce. Čtyřkolek je na trhu více nežli dost, takže máte k dispozici jistě patřičný výběr. A i cenová paleta je zase zajímavá.

Nebudeme rozepisovat výhody nových čtyřkolek, tomu se již v minulosti věnoval dostatek času. Je jasné, že při rozumných smluvních podmínkách pro případné reklamace nová čtyřkolka vždy povede nad ojetou. Proto je lepší najít si i nějaký kamenný obchod a obhlédnout čtyřkolky na vlastní oči. To většinou přesvědčí nerozhodné.

Ale i pokud neplánujete obměnu stroje, dbejte opatrnosti. Jestliže Vaše čtyřkolka odpočívala v garáži hezky v teple po celou zimu, pak je nejvyšší čas na důkladnou prohlídku a případně návštěvu servisu. Kdoví, zda již není pozdě, protože servisní místa pro čtyřkolky se začínají podezřele rychle plnit, tak abyste nedošli pozdě.

Nicméně i pokud už máte svoji čtyřkolku připravenou na příchod slunnějšího počasí, rozhodně nic nepodceňte před samotným výjezdem. První vyjížďky bývají častou příčinou přehlédnutých problémů.

 A konečně, jestliže jste opravdoví fajnšmekři, zkuste si svého čtyřkolého miláčka pořádně vytunit. Pokud již máte tuto misi splněnou, gratulujeme. Jestli nikoliv, vyzkoušejte, nebudete při ježdění investice litovat. Tuning čtyřkolek snad nikomu ještě neuškodil, pokud si ho nechal udělat u kvalitní firmy. Pár koňských sil se vždy hodí a případná nová koncovka výfuku a nějaké ty nové polepy na plasty z Vás udělají doslova jiného jezdce čtyřkolky.

 Takže se na jaro pečlivě připravte a pomalu nastartujte svoje čtyřkolky!!

Štítky: čtyřkolky, sezóna

Komentování tohoto článku je vypnuto.