Nová čtyřkolka na trhu

Napsal Ctyrkolky.bloger.cz (») v neděli 28. 10. 2012 v kategorii nové čtyřkolky - prodej, přečteno: 2667×
kazuma-700.jpg

Pokud máte zrovna před sebou možnost koupě čtyřkolky, můžete se zamyslet i nad tímto modelem, protože Vám přinášíme krátké info o novém modelu, který se objeví brzičko na trhu. Takže možná s nákupem ještě počkáte.

Touto novou čtyřkolkou, která se objevila na horizontu trhu je Kazuma Jaguar 700 4x4 De Luxe. Již ze samotného označení je patrné, že se bude jednat o silnou kubaturu s náhonem na všechny čtyři kola. Takovýto fakt potěší jistě každého čtyřkolkáře.

Z několika málo fotografií, které se prozatím podařilo ukořistit je patrné, že design je celkem povedený a konstrukce něco vydrží. Uvidíme, jak se osvědčí tento stroj i v praxi, na silnici, na poli nebo louce a i v „hustším“ terénu.

Předběžná cena čtyřkolky je momentálně někde okolo 130 000,- Kč. Tedy jedná se o cenově zajímavou variantu, protože ceny v těchto kubaturách bývají většinou velmi vysoké a v porovnání s touhle Kazumou o dost vyšší.

Budeme se těšit na únor následujícího roku, až tato čtyřkolka bude běžně dostupná. Třeba se nám dostane do rukou recenze, nebo ještě lépe, budeme sami tento model moci otestovat, těšíme se na další nové čtyřkolky.

Štítky: čtyřkolky

Komentování tohoto článku je vypnuto.