Silniční čtyřkolka Lagos 250

Napsal Ctyrkolky.bloger.cz (») ve středu 25. 7. 2012 v kategorii silniční čtyřkolky, přečteno: 5071×
lagos250.jpg

Ti, kteří mají v oblibě rychlou jízdu po silnici, určitě sáhnou mezi všemi druhy čtyřkolek po silniční verzi. Právě silniční čtyřkolka jim totiž poskytne vše, co potřebují. Je těžké vzít všechny silniční čtyřkolky a vybrat z nich tu nejlepší, proto snad bude lepší se o to ani nepokoušet.

Podívejme se ale společně alespoň na jednoho zástupce z této silniční kategorie strojů. Silniční čtyřkolka Lagos 250 má, jak již název napovídá, zdvihový objem motoru 250 ccm. Tento motor je chlazený vodou, má výkon 12,6 kW a rychlost, kterou s touto kapotou vyvine, se vyšplhá až na 90 km/h. Nesmí se opomenout zmínit ani manuální řazení. Váha je pouze 170 kg, a i proto se tento skvělý stroj tak skvěle dá ovládat. Vše je skvěle vyváženo a jistotu v zatáčkách Vám dodají nízkoprofilové pneumatiky. Právě jsme si představili, čím jsou poměrně všeobecně charakteristické všechny silniční čtyřkolky.

Takto nějak vypadá sen každého milovníka silničního cestování. Motorkáři upřednostňující cestování na motorkách by namítli něco jiného, ale čtyřkolkáři nedají dopustit na přesně takovéto oku lahodící a jezdci vyhovující silniční čtyřkolky.


Komentování tohoto článku je vypnuto.