Sportovní čtyřkolka - motor Honda

Napsal Ctyrkolky.bloger.cz (») v neděli 24. 6. 2012 v kategorii sportovní čtyřkolky, přečteno: 3310×
ctyrkolka-honda.jpg

Takovým dobrým letním společníkem by jistě mohla být čtyřkolka Atv Sport Tuning 250. Tento stroj je osazen motorem Honda o obsahu 250ccm. 

V dané cenové kategorii zcela bez pochyb patří tato čtyřkolka kvalitativně mezi špičku nejlepších. Homologace i pro silniční provoz pro 2 osoby je zárukou dobře odvedené práce celého zkušeného výrobního týmu s dlouholetou praxí. 

Na nízký obsah motoru, pouhých 250ccm, je vysoká rychlost až 100 km/h těžko uvěřitelná při nízké spotřebě pouhé 3 l / 100 kilometrů. Samozřejmě při razantnějším stylu ježdění v terénu se dostanete i k 5 litrům. 

Stroj má velmi dobře konstrukčně vyřešeno vyvážení, má totiž nízko položené těžiště a z toho vyplývá celková vynikající stabilita a snadnost ovládání stroje. Výkon a také konstrukce této sportovní atv čtyřkolky tedy plně uspokojí i náročného jezdce. Navíc se přidá skvělý design a vylepšená ochrana každého jezdce či spolujezdce. To jsou další pozitiva, která Vás přesvědčí pro jednu ze správných voleb u sportovní čtyřkolky.


Komentování tohoto článku je vypnuto.